Phone Icon
Email Icon Napisz do nas
Address Icon
Zarezerwuj stolik

Powered by OpenTable Logo

Language

Welcome to Hard Rock Cafe Wroclaw

 

HARD ROCK CAFE WROCŁAW

 

Ważny komunikat

Pozostając w zgodzie z zaleceniami polskich władz, Hard Rock Cafe Wrocław otwiera się ponownie! Od 28 maja zapraszamy naszych gości do restauracji i Rock Shopu. W dalszym ciągu podejmujemy wszelkie wymagane środki ostrożności, w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym gościom i członkom zespołu. Wdrożyliśmy ulepszone procesy dezynfekcji i środki dystansowania społecznego, w tym:

• Odległość między stolikami minimum 1,5m
• Zachowanie limitu gości restauracji na poziomie 50% obłożenia z zachowaniem dystansu między stolikami
• Obowiązkowa dezynfekcja rąk przy wejściu na teren lokalu oraz obowiązek noszenia maseczek do czasu zajęcia miejsca przy stoliku
• Dezynfekcja stolików po każdym użyciu

Ponadto, od klientów Rock Shopu wymagane jest noszenie maseczki na twarzy. Nie też ma możliwości przymierzania ubrań.

 

Otwarty 22 marca 2018r.

Hard Rock Cafe Wrocław położony jest w zabytkowej secesyjnej kamienicy w samym sercu tego tętniącego życiem miasta. To idealne miejsce zarówno dla miejscowych, jak i przyjezdnych fanów muzyki. Zlokalizowana na wrocławskim Rynku restauracja dysponuje dwoma nowocześnie urządzonymi barami oraz sceną. Oferuje tradycyjne amerykańskie jedzenie oraz bogatą kartę koktajli, stanowiąc idealne miejsce na lunch lub wieczorne spotkanie z przyjaciółmi. Dla poszukujących pamiątek i prezentów doskonałą propozycją jest Rock Shop, w którym dostępne są m.in. sygnowane legendarnym logo ubrania i gadżety oraz kolekcjonerskie piny.

Legendarne Smaki i Inspirująca Atmosfera

Hard Rock Cafe Wrocław to dwa poziomy urządzone w autorski, nowoczesny sposób. Wnętrza wypełniają muzyczne pamiątki, przywołujące najlepszych artystów międzynarodowych i lokalnych. Wszystko to sprawia, że Goście mają okazję chłonąć historię rock'n'rolla, podczas rozkoszowania się flagowymi daniami Hard Rock Cafe, a także unikalnym dla Wrocławia lokalnym Legendary® Burgerem. Po sycącym posiłku idealnym przedłużeniem wizyty w Hard Rock Cafe Wrocław będzie drink w jednym z dwóch stylowych barów.

GODZINY OTWARCIA

BAR I RESTAURACJA:

12:00 - 23:30

ROCK SHOP:

12:00 - 23:30

Nowoczesna Restauracja w Sercu Zabytkowego Miasta

Mogąc poszczycić się widokiem na tętniący życiem Rynek Główny, restauracja oferuje gościom doskonałą bazę wypadową do odkrywania wyjątkowości i wielokulturowości Wrocławia. Lokalizacja w sercu miasta zapewnia łatwy dostęp do wielu popularnych atrakcji turystycznych, w tym Starego Ratusza, Kościoła św. Elżbiety i Katedry Wrocławskiej, która została zbudowana w połowie X wieku. Hard Rock Cafe Wrocław jest również idealną bazą wypadową do zwiedzania Wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego, najstarszego zoo w Polsce, spacerów po klimatycznym Ostrowie Tumskim lub odkrywania słynnych wrocławskich krasnoludków.

View our Modern Slavery Statement

URODZINY

Zarezerwuj stolik, daj nam znać, że to Twoje urodziny i spędź ten szczególny dzień
w wyjątkowej atmosferze!

Zapytaj nasz zespół o szczegóły.

Zarezerwuj

WIECZORY KAWALERSKIE, PANIEŃSKIE

Ostatnia szalona noc przed ślubem musi mieć wyjątkową oprawę. Gwarantujemy świetną atmosferę, rewelacyjne drinki oraz pyszne jedzenie.

Tę noc będziecie wspominać już zawsze!

Zarezerwuj

SPOTKANIA I EVENTY

Spotkanie firmowe, szkolenie lub event
w niecodziennych okolicznościach?

Dysponujemy prywatnym VIP Roomem,
a także salą wyposażoną w scenę i sprzęt audio-video. Idealne miejsce na spotkanie biznesowe, imprezę integracyjną, prezentację i wiele innych wydarzeń!

SPRAWDŹ TERMIN

MENU DLA GRUP

Mamy specjalną ofertę dla grup powyżej
10 osób. Nieważne, czy organizujesz wyjście w gronie przyjaciół, wyjazd grupy turystycznej czy imprezę firmową - zapytaj o menu dla grup!

ZAREZERWUJ MENU

KARTA PODARUNKOWA

Wpadnij do nas po specjalne karty podarunkowe, załaduj je dowolną kwotą i sprezentuj swoim najbliższym niezapomniane przeżycia w prawdziwie rockowym stylu!

ZAMÓW REGULAMIN

Nadchodzące Wydarzenia

View All Events

Let's Talk

Hard Rock Cafe Black Logo
Wroclaw

KONTAKT

WSKAZÓWKI DOJAZDU & PARKING

  • Car Icon Sprawdź
FOLLOW US: @HARDROCKCAFE
Hard Rock Cafe Footer Logo

Connect

Make Me a Rockstar

Copyright ©, Hard Rock Cafe International, Inc.

Scroll to Top