Phone Icon
Email Icon Napisz do nas
Address Icon
Make a Reservation

Powered by OpenTable Logo

Language

Welcome to Hard Rock Cafe Warsaw

WAŻNY KOMUNIKAT

W związku z nowymi obostrzeniami wprowadzonymi przez Ministra Zdrowia, od 15 grudnia 2021 zmniejszyliśmy maksymalną ilość osób w restauracji do 30% obłożenia, nie wliczając osób zaszczepionych przeciw COVID-19. Aby móc dostosować się do wytycznych, przy wejściu do restauracji pytamy o dobrowolne okazanie dowodu zaszczepienia. Jeśli ktoś certyfikatu nie ma lub nie chce go pokazywać, jest jak najbardziej mile widziany, jeśli limit osób niezaszczepionych w lokalu nie został przekroczony. Dziękujemy za wyrozumiałość.

W dalszym ciągu podejmujemy wszelkie wymagane środki ostrożności, w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym gościom i członkom zespołu. Wdrożyliśmy ulepszone procesy dezynfekcji i środki dystansowania społecznego, w tym:

  • Zwiększona odległość między stolikami
  • Zachowanie limitu gości restauracji
  • Obowiązkowa dezynfekcja rąk przy wejściu na teren lokalu oraz obowiązek noszenia maseczek do czasu zajęcia miejsca przy stoliku
  • Dezynfekcja stolików po każdym użyciu

Ponadto, od klientów Rock Shopu wymagane jest noszenie maseczki na twarzy. Nie też ma możliwości przymierzania ubrań

OTWARTY 8 LUTEGO 2007

Warszawa, stolica Polski, licząca ponad dwa miliony mieszkańców, pod względem ludności jest jednym z czołowych miast w Europie. Właśnie tutaj, w miejscu z bogatym dziedzictwem kulturowym mieści się Hard Rock Cafe Warszawa. Nasza restauracja to jeden z największych lokali gastronomicznych w stolicy, na dwóch poziomach znajduje się aż 1000 metrów kwadratowych powierzchni jadalnej. Serwujemy wyśmienitą, kultową amerykańską kuchnię, inspirowaną lokalnymi smakami. W menu znajdziecie Państwo również własnoręcznie przygotowane pyszne i zdrowe koktajle. Dla każdego, kto przekroczy próg naszej restauracji zapewniamy niesamowitą atmosferę.

GODZINY OTWARCIA

RESTAURACJA ORAZ BAR

Codziennie 9:00 - 23:00

ROCK SHOP

Codziennie 9:00 - 23:00

Lokalizacja w samym centrum Warszawy

Hard Rock Cafe Warszawa zlokalizowany jest w samym sercu stolicy, przy Centrum Handlowym Złote Tarasy oraz w pobliżu Dworca Kolejowego  Warszawa Centralna. W niedalekiej odległości od restauracji nasi goście mogą znaleźć wiele fascynujących i atrakcyjnych miejsc do zwiedzania, między innymi Pałac Kultury i Nauki, Muzeum Techniki, Park Łazienkowski, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN oraz Pałac w Wilanowie. 

View our Modern Slavery Statement

Wydarzenia

View All Events

Let's Talk

Hard Rock Cafe Black Logo
WARSZAWA

KONTAKT

LOKALIZACJA I PARKING

  • Car Icon View Information
FOLLOW US: @HARDROCKCAFE
FOLLOW US: @HARDROCKCAFE
Hard Rock Cafe Footer Logo

Connect

Make Me a Rockstar

Copyright ©, Hard Rock Cafe International, Inc.

Scroll to Top