Phone Icon
Email Icon Napisz do nas
Address Icon
Make a Reservation

Powered by OpenTable Logo

Language

Welcome to Hard Rock Cafe Warsaw

WAŻNY KOMUNIKAT

Zdrowie i bezpieczeństwo gości i współpracowników jest naszym głównym priorytetem.

Polski rząd wdrożył środki nakazujące zamknięcie barów i restauracji w całym kraju. W rezultacie działalność Hard Rock Cafe Warsaw zostaje tymczasowo zawieszona. Monitorujemy informacje związane z pandemią koronawirusa COVID-19 i jesteśmy w stałym kontakcie z lokalnymi stacjami sanitarno-epidemiologicznymi.

OTWARTY 8 LUTEGO 2007

Warszawa, stolica Polski, licząca ponad dwa miliony mieszkańców, pod względem ludności jest jednym z czołowych miast w Europie. Właśnie tutaj, w miejscu z bogatym dziedzictwem kulturowym mieści się Hard Rock Cafe Warszawa. Nasza restauracja to jeden z największych lokali gastronomicznych w stolicy, na dwóch poziomach znajduje się aż 1000 metrów kwadratowych powierzchni jadalnej. Serwujemy wyśmienitą, kultową amerykańską kuchnię, inspirowaną lokalnymi smakami. W menu znajdziecie Państwo również własnoręcznie przygotowane pyszne i zdrowe koktajle. Dla każdego, kto przekroczy próg naszej restauracji zapewniamy niesamowitą atmosferę.


 

GODZINY OTWARCIA

RESTAURACJA ORAZ BAR

TYMCZASOWO ZAMKNIĘTE

ROCK SHOP

TYMCZASOWO ZAMKNIĘTE

Lokalizacja w samym centrum Warszawy

Hard Rock Cafe Warszawa zlokalizowany jest w samym sercu stolicy, przy Centrum Handlowym Złote Tarasy oraz w pobliżu Dworca Kolejowego  Warszawa Centralna. W niedalekiej odległości od restauracji nasi goście mogą znaleźć wiele fascynujących i atrakcyjnych miejsc do zwiedzania, między innymi Pałac Kultury i Nauki, Muzeum Techniki, Park Łazienkowski, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN oraz Pałac w Wilanowie. 

View our Modern Slavery Statement

Wydarzenia

View All Events

Let's Talk

Hard Rock Cafe Black Logo
WARSZAWA

KONTAKT

LOKALIZACJA I PARKING

  • Car Icon View Information
FOLLOW US: @HARDROCKCAFE
FOLLOW US: @HARDROCKCAFE
Hard Rock Cafe Footer Logo

Connect

Make Me a Rockstar

Copyright ©, Hard Rock Cafe International, Inc.

Scroll to Top