Phone Icon
Email Icon Napište nám
Address Icon
RESTAURACE JE OTEVŘENA.

Powered by OpenTable Logo

Language

Welcome to Hard Rock Cafe Prague

UŽIJTE SI LEGENDÁRNÍ ZÁŽITEK
JÍDLO S SEBOU

HARD ROCK CAFE PRAGUE

Založeno 3. dubna 2009

Následujeme veškerá bezpečnostní a hygienická nařízení abychom ochránili jak naše hosty tak zaměstnance. 

Program „SAFE + SOUND“ implementuje nejvyšší úroveň bezpečnosti, hygieny, manipulace s potravinami a školení zaměstnanců. V rámci nového protokolu jsou všichni hosté a členové týmu povinni účastnit se kontroly teploty před vstupem do Hard Rock Cafe. Info

Ohromující evropské Cafe

Praha je všeobecně považována za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě, a je jedním z nejnavštěvovanějších měst na kontinentu. Hard Rock Cafe Praha se nachází v srdci staré Prahy méně než 50 metrů od Staroměstského náměstí.

Hard Rock Cafe Praha oficiálně otevřelo svou pobočku v historické budově V. J. Rotta. Tento dům je zdoben novorenesanční fasádou a freskami a je zařazen do seznamu chráněného kulturního dědictví UNESCO. Nachází se mezi nejvíce navštěvovanými a obdivovanými památkami Staroměstského náměstí, jež se datuje až do 11. století. Pražské Hard Rock Cafe se rozkládá na čtyřech patrech, kde naleznete čtyři pulsující bary a Rock Shop, prodejnu s limitovanými edicemi zboží Hard Rock. Hard Rock Cafe Praha je druhým největším Hard Rock Cafe v Evropě rozkládajícím se na více než 1 900 metrech čtverečních. Ústředním bodem restaurace je na míru vyrobený pětimetrový lustr ve tvaru kytary zdobený 9 444 kusy křišťálu.

View our Modern Slavery Statement
 
S velkou radostí jsme pro Vás znovu otevřeli restauraci, bar, Rock Shop a venkovní terasu! 
  Rozvoz (Wolt, Dáme jídlo, Bolt Food).
Chcete-li objednat jídlo s sebou, volejte na tel. + 420 228 880 818

RESTAURACE A BAR 
Denně 11:30 - 24:00
ZAHRÁDKA
Denně 11:30 - 22:00
ROCK SHOP 
Denně 10:00 - 22:00
ROZVOZ A JÍDLO S SEBOU
Denně 11:30 - 22:00

Aktivně sledujeme všechny informace týkající se COVID-19 a úzce spolupracujeme s místními bezpečnostními a zdravotními institucemi abychom se přizpůsobili místním a státním směrnicím pro veřejné zdraví.

✨ NOVINKA ✨​ZVÝHODNĚNÉ BURGER MENU

Vychutnejte si všechna svá oblíbená jídla z pohodlí svého gauče 🛋

WOLT DAME JIDLO BOLT FOOD

LIVE GREATNESS PARTNERSTVÍ S LIONEL MESSI

Právě teď v našem Rock Shopu najdete novou kolekci inspirovanou fotbalovou ikonou Lionelem Messi ! K dispozici jsou trička pro dospělé a děti, mikiny a pin.

DĚTSKÉ JÍDLO ZDARMA🍔🍟

Přijďte si užít rodinný oběd nebo večeři v centru historické Prahy na letní zahrádce nebo v unikátní restauraci a s nákupem hlavního chodu od nás dostanete dětské menu pro Vašeho malého rockera. Nabídka platí o sobotách a nedělích po celý den. Platí do 30.8.2021. Platí pro děti do 10ti let.
REZERVACE

Výprodej našich „největších hitů“!

Užíjte si právě teď slevy až 70% na svůj rockový outfit! Akce platí na trička, mikiny, připínáčky ... je čas nakupovat!

ONLINE KATALOG

Happy Hour!

Přijďte si vychutnat chlazené pivo, lokální vína, vybrané panáky a oblíbené koktejly za výhodné ceny🍸🍹🍻Každé pondělí - pátek od 17:00 do 19:00 a také od 21:00 do 22:00. MENU ZDE

LEGENDÁRNÍ BALÍČKY!

Objednejte si Rock N ’Roll až k Vám domů🤘 Podívejte se na naše Legendární kombo balíčky, které si můžete objednat na Dáme jídlo, Wolt & Bolt!

ROCK THE MASK! 🤘

Limitovaná edice našich roušek, vyrobených ze 100% bavlny, které jsou určené pro opakované použití. Vylaďte si svůj styl novým nezbytným doplňkem! Zastavte se pro exkluzivní roušku v našem Rock Shopu hned teď!

ROCKIN´ACCESSORY

S nákupem nad 1200Kč v našem Rock Shopu získáte jeden ze stylových batohů nebo lahev Speaker Water Bottle za poloviční cenu! #ShopHardRock

ZVLÁŠTNÍ SLEVA PRO ČLENY AUTOKLUBŮ!

Členové automobilového klubu mohou využívat 20% slevu v restauraci a v obchodě! Nabídka neplatí pro speciální akce, charitativní předměty a alkohol. rezervovat hned

SPECIÁLNÍ NABÍDKA!

Členové klubu HARLEY DAVIDSON (HOG) nyní můžou využít 20% slevu na jídlo a nealkoholické nápoje ve vybraných restauracích HARD ROCK CAFE !

SVATBY

Hledáte originální místo pro svou svatební hostinu? Od klasických svateb v bílém až po svatební party v rytmu rock'n’rollu. V HRC Praha Vám splníme i ta nejnáročnější přání!

PRO VÍCE INFORMACÍ

BEZ LEPKU? ŽÁDNÝ PROBLÉM!

Pro nabídku bezlepkového menu a informace o alergiích se prosím obraťte na Vašeho číšníka nebo manažera restaurace.

 

BEZLEPKOVÉ MENU ZDE

SKUPINOVÁ MENU

Jste skupina 15 a více osob?

Ozvěte se nám a my vám nabídneme jedno z našich zvýhodněných skupinových menu! Máme kapacitu pro skupiny do 250 osob!

PRO VÍCE INFORMACÍ

SKVĚLÉ MÍSTO NA PÁRTY A VEČÍRKY

Hledáte místo pro oslavu výročí Vaší firmy nebo vánoční večírek? HRC Praha nabízí prostory pro konání akcí s kapacitou až 800 hostů v unikátní lokalitě Starého města pražského!

PRO VÍCE INFORMACÍ

Nadcházející události

více událostí

Let's Talk

Hard Rock Cafe Black Logo
Prague

Kontakt

PŘÍJEZD A PARKOVÁNÍ

  • Car Icon View Information
FOLLOW US @HARDROCKCAFE
Hard Rock Cafe Footer Logo

Connect

Make Me a Rockstar

Copyright ©, Hard Rock Cafe International, Inc.

Scroll to Top