Phone Icon
Email Icon Napište nám
Address Icon
Rezervovat

Powered by OpenTable Logo

Language

Welcome to Hard Rock Cafe Prague

HARD ROCK CAFE PRAGUE

Založeno 3. dubna 2009

Program „SAFE + SOUND“ implementuje nejvyšší úroveň bezpečnosti, hygieny, manipulace s potravinami a školení zaměstnanců. V rámci nového protokolu jsou všichni hosté a členové týmu povinni účastnit se kontroly teploty před vstupem do Hard Rock Cafe.

Praha je všeobecně považována za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě, a je jedním z nejnavštěvovanějších měst na kontinentu. Hard Rock Cafe Praha se nachází v srdci staré Prahy méně než 50 metrů od Staroměstského náměstí.

Ohromující evropské Cafe

Hard Rock Cafe Praha oficiálně otevřelo svou pobočku v historické budově V. J. Rotta. Tento dům je zdoben novorenesanční fasádou a freskami a je zařazen do seznamu chráněného kulturního dědictví UNESCO. Nachází se mezi nejvíce navštěvovanými a obdivovanými památkami Staroměstského náměstí, jež se datuje až do 11. století. Pražské Hard Rock Cafe se rozkládá na čtyřech patrech, kde naleznete čtyři pulsující bary a Rock Shop, prodejnu s limitovanými edicemi zboží Hard Rock. Hard Rock Cafe Praha je druhým největším Hard Rock Cafe v Evropě rozkládajícím se na více než 1 900 metrech čtverečních. Ústředním bodem restaurace je na míru vyrobený pětimetrový lustr ve tvaru kytary zdobený 9 444 kusy křišťálu.

View our Modern Slavery Statement

Important Update

S velkou radostí jsme pro Vás znovu otevřeli restauraci, bar, Rock Shop a venkovní terasu! Následujeme veškerá bezpečnostní a hygienická nařízení abychom ochránili jak naše hosty tak zaměstnance. 

Restaurace,bar a terasa jsou otevřeny každý den od 11:30 do 23hod. Rock Shop je otevřen denně od 10hod do 23hod.

Nově nabízíme možnost objednávky jídla a merchandise s sebou a rozvoz až Vám domů!

NA OSLAVU NENÍ NIKDY POZDĚ 🎉

Už jste měli narozeniny, ale nemohli jste je oslavit? Uspořádejte si narozeninovou oslavu teď. Po celý červenec #HardRockCafePraha nabízí 19% slevu na menu pro děti a dospělé narozené v březnu, dubnu, květnu a červnu. Na pořádnou oslavu není nikdy pozdě! DALŠÍ INFO ZDE

🍹HAPPY HOUR🍺

Přijďte si vychutnat chlazené pivo, lokální vína, vybrané panáky a oblíbené koktejly za výhodné ceny

Pondělí - Pátek

od 17 do 19hod a také od 21 do 22hod

Platí pouze v HRC Praha. Platí pouze pro vybrané nápoje.

HAPPY HOUR MENU ZDE

PRIDE 2020

Oslavte #PrideMonth stylově se speciální kolekcí inspirovanou legendárním Freddiem Mercurym. 15% z prodeje těchto produktů bude věnováno nadaci Mercury Phoenix Trust Foundation. ALL IS ONE!🌈

ONLINE SHOP

PWP Promotion

S nákupem nad 1600Kč v Rock Shopu získáte Bluetooth reproduktor v hodnotě 1200Kč pouze za 600Kč 

MERCHANDISE S SEBOU

Chybí Vám některé z našich oblíbených produktů? Nyní si je můžete objednat emailem a zaplatit a vyzvednout v našem Rock Shopu! Jednoduše nám pošlete email jaký produkt a velikost si přejete. My Vás budeme infomovat o datumu a času vyzvednutí.
Jsme tu pro Vás! TĚŠÍME SE NA VAŠE OBJEDNÁVKY

ROZVOZ & JÍDLO S SEBOU

Nově nabízíme možnost objednávky jídla a merchandise s sebou a rozvoz až k Vám domů!

ORDER NOW

S velkou radostí pro Vás znovu otevíráme Rock Shop!

V souladu s hygienickými nařízeními Hard Rock Cafe PRAHA opětovně otevírá svou restauraci.
Následujeme veškerá bezpečnostní a hygienická nařízení abychom ochránili jak naše hosty tak zaměstnance. Restaurace Hard Rock Cafe Praha se otevírá 25.5. v 11:30 a bude otevřena denně od 11:30 do 23:00.

SVATBY

Hledáte originální místo pro svou svatební hostinu? Od klasických svateb v bílém až po svatební party v rytmu rock'n’rollu. V HRC Praha Vám splníme i ta nejnáročnější přání!

VÍCE INFORMACÍ & EMAIL NA: petra.hartova@hardrock.com

SHAKE IT UP

Chcete umět připravit svůj oblíbený koktejl? Naši skvělí a zkušení barmani Vám naučí, jak správně oblíbené koktejly namíchat, a následně si je budete moci namixovat přímo na baru!

VÍCE INFORMACÍ & EMAIL NA: petra.hartova@hardrock.com 

SKUPINOVÁ MENU

Jste skupina 20 a více osob? Ozvěte se nám a my vám nabídneme jedno z našich zvýhodněných skupinových menu! Máme kapacitu pro skupiny do 250 osob!

VÍCE INFORMACÍ & EMAIL NA: prague_sales1@hardrock.com

SKVĚLÉ MÍSTO NA PÁRTY A VEČÍRKY

Hledáte místo pro oslavu výročí Vaší firmy nebo vánoční večírek? HRC Praha nabízí prostory pro konání akcí s kapacitou až 800 hostů v unikátní lokalitě Starého města pražského!

VÍCE INFORMACÍ & EMAIL NA: petra.hartova@hardrock.com  

KAM TEĎ?✈️

Cestujte s námi stylově z kolekcí Hard Rock World Wide Tour 2020!

Nakupujte novou kolekci online či přímo v našem Rock Shopu. #ShopHardRock
KOUPIT HNED

BEZ LEPKU? ŽÁDNÝ PROBLÉM!

Pro nabídku bezlepkového menu a informace o alergiích se prosím obraťte na Vašeho číšníka nebo manažera restaurace. BEZLEPKOVÉ MENU ZDE

Nadcházející události

více událostí

Let's Talk

Hard Rock Cafe Black Logo
Prague

Kontakt

PŘÍJEZD A PARKOVÁNÍ

  • Car Icon View Information
FOLLOW US @HARDROCKCAFE
Hard Rock Cafe Footer Logo

Connect

Make Me a Rockstar

Copyright ©, Hard Rock Cafe International, Inc.

Scroll to Top