Phone Icon
Email Icon Napište nám
Address Icon
Rezervovat
Language

Welcome to Hard Rock Cafe Prague

HARD ROCK CAFE PRAGUE

Založeno 3. dubna 2009

Praha je všeobecně považována za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě, a je jedním z nejnavštěvovanějších měst na kontinentu. Hard Rock Cafe Praha se nachází v srdci staré Prahy méně než 50 metrů od Staroměstského náměstí.

Ohromující evropské Cafe

Hard Rock Cafe Praha oficiálně otevřelo svou pobočku v historické budově V. J. Rotta. Tento dům je zdoben novorenesanční fasádou a freskami a je zařazen do seznamu chráněného kulturního dědictví UNESCO. Nachází se mezi nejvíce navštěvovanými a obdivovanými památkami Staroměstského náměstí, jež se datuje až do 11. století. Pražské Hard Rock Cafe se rozkládá na čtyřech patrech, kde naleznete čtyři pulsující bary a Rock Shop, prodejnu s limitovanými edicemi zboží Hard Rock. Hard Rock Cafe Praha je druhým největším Hard Rock Cafe v Evropě rozkládajícím se na více než 1 900 metrech čtverečních. Ústředním bodem restaurace je na míru vyrobený pětimetrový lustr ve tvaru kytary zdobený 9 444 kusy křišťálu.

View our Modern Slavery Statement

RESTAURACE:

Bar:

neděle - čtvrftek 11:30 - 1:00
pátek a sobota 11:30 - 2:00

Rock Shop®:

pondělí - neděle 10:00 - 24:00

HAPPY HOUR

Přijďte si užít naši popracovní nebo pozdně večerní Happy Hour! Od pondělí do čtvrtka od 18:00 do 19:00 a od 22:30 do 23:30 vybrané koktejly za poloviční cenu!
* Happy Hour neplatí na koktejly v suvenýrových sklenicích.
* Happy Hour neplatí na naší terase.

HERRITAGE COLLECTION

Propaguj to, co miluješ ! Naše nová kolekce Heritage Collection je nyní k dostání v našem Rock Shopu (Malé náměstí 3, Praha 1) nebo online na: https://rockshop.hardrock.com/.

SNÍDANĚ

Každou sobotu a neděli od 9:30 do 12:00 (poledne) podáváme naši vynikající snídani! Přijďte si pochutnat na domácích palačinkách s ricottou, pravé anglické snídani a dalších dobrotách!

Nadcházející události

více událostí

Let's Talk

Hard Rock Cafe White Logo
Prague

Kontakt

PŘÍJEZD A PARKOVÁNÍ

  • Car Icon View Information
FOLLOW US @HARDROCKCAFE
Hard Rock Cafe Footer Logo

Connect

Make Me a Rockstar

Copyright ©, Hard Rock Cafe International, Inc.

Scroll to Top