Phone Icon
Email Icon Napište nám
Address Icon
Rezervovat

Powered by OpenTable Logo

Language

Welcome to Hard Rock Cafe Prague

HARD ROCK CAFE PRAGUE

Založeno 3. dubna 2009

Praha je všeobecně považována za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě, a je jedním z nejnavštěvovanějších měst na kontinentu. Hard Rock Cafe Praha se nachází v srdci staré Prahy méně než 50 metrů od Staroměstského náměstí.

Ohromující evropské Cafe

Hard Rock Cafe Praha oficiálně otevřelo svou pobočku v historické budově V. J. Rotta. Tento dům je zdoben novorenesanční fasádou a freskami a je zařazen do seznamu chráněného kulturního dědictví UNESCO. Nachází se mezi nejvíce navštěvovanými a obdivovanými památkami Staroměstského náměstí, jež se datuje až do 11. století. Pražské Hard Rock Cafe se rozkládá na čtyřech patrech, kde naleznete čtyři pulsující bary a Rock Shop, prodejnu s limitovanými edicemi zboží Hard Rock. Hard Rock Cafe Praha je druhým největším Hard Rock Cafe v Evropě rozkládajícím se na více než 1 900 metrech čtverečních. Ústředním bodem restaurace je na míru vyrobený pětimetrový lustr ve tvaru kytary zdobený 9 444 kusy křišťálu.

View our Modern Slavery Statement

RESTAURACE:

Bar:

neděle - čtvrftek 11:30 - 1:00
pátek a sobota 11:30 - 2:00

Rock Shop®:

pondělí - neděle 10:00 - 24:00

Den díkůvzdání

Oslavte s námi tu nejlepší z amerických tradic - Den díkůvzdání!
VÍCE INFORMACÍ

Dětská party se Santou

Srdečně Vás a Vaše malé Rockery zveme na naši předvánoční party se Santou!

 

VÍCE INFORMACÍ

SNÍDANĚ

Přijďte si pochutnat na palačinkách s ricottou, pravé anglické snídani a dalších dobrotách!
VÍCE INFORMACÍ

Vánoční menu

Vezměte rodinu, přátele nebo kolegy a přijďte si užít předvánoční čas v Hard Rock Cafe Praha! VÍCE INFORMACÍ

Firemní Vánoční večer

Užijte si tyto Vánoce jako rocková hvězda se svými kolegy v Hard Rock Cafe Praha! VÍCE INFORMACÍ

Silvestr

Oslavte s námi poslední den roku 2019 v Hard Rock Cafe Praha! #SilvestrParty VÍCE INFORMACÍ

Koncerty

Přijďte si užít skvělé koncerty doplněné výbornými specialitami americké kuchyně, vynikajícími koktejly a točeným pivem! Těšíme se na Vás! Vstup zdarma! VÍCE INFORMACÍ

JEDINÝ BURGER, KTERÝ SI ZASLOUŽÍ JMÉNO LEGENDARY

Vylepšili jsme naše burgery, takže jsou nyní lepší než kdy dřív!                                                              Nové 100% čerstvé hovězí steak burgery s čerstvou bulkou.                                                        Takový burger jste ještě neochutnali!

NOVÉ STEAK BURGERY

NAŠE MILKSHAKES JSOU SKVĚLÉ ZAKONČENÍ KAŽDÉHO JÍDLA

Naše alkoholické milkshakes mohou doplnit Váš burger, nebo být skvělou sladkou tečkou po jídle. Vyberte si z příchutí Cookies & Cream nebo Strawberry Cheesecake, oba s vanilkovou Absolut vodkou.

ZKUSTE NAŠE MILKSHAKES!

24-KARAT GOLD LEAF STEAK BURGER™

Náš nový 24-KARAT GOLD LEAF STEAK BURGER™ je jediný burger na světě, ve kterém je zlato! 25 Kč z každého prodaného burgeru bude přes nadaci Hard Rock Heals Foundation věnováno organizaci Action Against Hunger.

NAŠE NOVÉ MENU

LIVE DJ SETY

Každý pátek a sobotu od 22 hod. do 2 hod. ráno live DJ sety našich DJs! Přijďte si užít skvělou party s našimi výbornými koktejly a točeným pivem! Vstup zdarma!

HERRITAGE COLLECTION

Propaguj to, co miluješ ! Naše nová kolekce Heritage Collection je nyní k dostání v našem Rock Shopu (Malé náměstí 3, Praha 1) nebo online na: https://rockshop.hardrock.com/.

SKVĚLÉ MÍSTO NA PÁRTY A VEČÍRKY

Hledáte místo pro oslavu výročí Vaší firmy nebo vánoční večírek? HRC Praha nabízí prostory pro konání akcí s kapacitou až 800 hostů v unikátní lokalitě Starého města pražského!

Pro více informací nebo nezávaznou cenovou nabídku, prosím, pošlete email na: petra.hartova@hardrock.com. 

SVATBY

Hledáte originální místo pro svou svatební hostinu? Od klasických svateb v bílém až po svatební party v rytmu rock'n’rollu. V HRC Praha Vám splníme i ta nejnáročnější přání!

Pro více informací nebo nezávaznou cenovou nabídku, prosím, pošlete email na: petra.hartova@hardrock.com. 

SHAKE IT UP

Chcete umět připravit svůj oblíbený koktejl? Naši skvělí a zkušení barmani Vám naučí, jak správně oblíbené koktejly namíchat, a následně si je budete moci namixovat přímo na baru!

Pro více informací nebo nezávaznou cenovou nabídku, prosím, pošlete email na: petra.hartova@hardrock.com. 

SKUPINOVÁ MENU

Jste skupina 20 a více osob? Ozvěte se nám a my vám nabídneme jedno z našich zvýhodněných skupinových menu! Máme kapacitu pro skupiny do 250 osob! Pro více informací nebo nezávaznou cenovou nabídku, prosím, pošlete email na: prague_sales1@hardrock.com. 

SAVE THE PLANET 2019

Vyrobeno s láskou a z recyklovaných plastových lahví ♻ ❤ Pomozte chránit planetu ☮ #ShopHardRock.                                                   Nyní v prodeji v našem Rock Shopu (Malé náměstí 3, Prague 1) nebo online na https://rockshop.hardrock.com/.

HAPPY HOUR

Přijďte si užít naši popracovní nebo pozdně večerní Happy Hour! Od pondělí do čtvrtka od 18:00 do 19:00 a od 22:30 do 23:30 vybrané koktejly za poloviční cenu!

* Happy Hour neplatí na koktejly v suvenýrových sklenicích.

 

CLASSICS COLLECTION

Jednoduché. Ikonické. Klasické. Mikiny, kšiltovky, trička a spousta dalšího je nyní v prodeji v našem Rock Shopu ( Malé náměstí 3, Praha 1) nebo online na https://rockshop.hardrock.com/.

Nadcházející události

více událostí

Let's Talk

Hard Rock Cafe Black Logo
Prague

Kontakt

PŘÍJEZD A PARKOVÁNÍ

  • Car Icon View Information
FOLLOW US @HARDROCKCAFE
Hard Rock Cafe Footer Logo

Connect

Make Me a Rockstar

Copyright ©, Hard Rock Cafe International, Inc.

Scroll to Top