Phone Icon
Email Icon Napište nám
Address Icon
RESTAURACE JE OTEVŘENA.

Powered by OpenTable Logo

Language

Welcome to Hard Rock Cafe Prague

UŽIJTE SI LEGENDÁRNÍ ZÁŽITEK
JÍDLO S SEBOU

HARD ROCK CAFE PRAGUE

Založeno 3. dubna 2009

Následujeme veškerá bezpečnostní a hygienická nařízení abychom ochránili jak naše hosty tak zaměstnance. 

Program „SAFE + SOUND“ implementuje nejvyšší úroveň bezpečnosti, hygieny, manipulace s potravinami a školení zaměstnanců. V rámci nového protokolu jsou všichni hosté a členové týmu povinni účastnit se kontroly teploty před vstupem do Hard Rock Cafe. Info

Ohromující evropské Cafe

Praha je všeobecně považována za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě, a je jedním z nejnavštěvovanějších měst na kontinentu. Hard Rock Cafe Praha se nachází v srdci staré Prahy méně než 50 metrů od Staroměstského náměstí.

Hard Rock Cafe Praha oficiálně otevřelo svou pobočku v historické budově V. J. Rotta. Tento dům je zdoben novorenesanční fasádou a freskami a je zařazen do seznamu chráněného kulturního dědictví UNESCO. Nachází se mezi nejvíce navštěvovanými a obdivovanými památkami Staroměstského náměstí, jež se datuje až do 11. století. Pražské Hard Rock Cafe se rozkládá na čtyřech patrech, kde naleznete čtyři pulsující bary a Rock Shop, prodejnu s limitovanými edicemi zboží Hard Rock. Hard Rock Cafe Praha je druhým největším Hard Rock Cafe v Evropě rozkládajícím se na více než 1 900 metrech čtverečních. Ústředním bodem restaurace je na míru vyrobený pětimetrový lustr ve tvaru kytary zdobený 9 444 kusy křišťálu.

View our Modern Slavery Statement
 
OTEVÍRACÍ DOBA
 

RESTAURACE A BAR 
Denně 11:30 - 00:00
ROCK SHOP 
Denně 10:00 - 22:00
ROZVOZ A JÍDLO S SEBOU
Denně 11:30 - 21:30

  Rozvoz: Wolt, Dáme jídlo, Bolt Food
Chcete-li objednat jídlo s sebou, volejte na tel. + 420 228 880 818

✨ NOVINKA ✨​ZVÝHODNĚNÉ BURGER MENU

Vychutnejte si všechna svá oblíbená jídla z pohodlí svého gauče 🛋

WOLT DAME JIDLO BOLT FOOD

JOHN WICK: EXKLUZIVNÍ MENU!

Vyzkoušejte naše limitované menu s exkluzivním Wagyu Yaga Burgerem a "zabijáckými" koktejly Espresso Martini & Vengeance on the Rocks inspirovanými filmem. Menu budeme nabízet od 20. března do 30. dubna!

INTERNATIONAL WOMEN'S MONTH

V Hard Rock Cafe Praha budou ženy oslavovat celý březen. Nebude chybět limitovaná nabídka koktejlů, DJ MeryEn každý pátek a koncert zpěvačky Andrey Kalousové, který se odehraje přímo na Den žen 8. března od 20:00. Celý březen bude v Rock Shopu Hard Rock Cafe možné zakoupit charitativní tričko s nápisem Rock Women's Health, přičemž část výtěžku z jeho prodeje poputuje organizaci Magee-Womens Research Institute.
MENU ZDE

DĚTSKÉ JÍDLO ZDARMA🍔🍟

Přijďte si užít rodinný oběd nebo večeři v centru historické Prahy a s nákupem hlavního chodu od nás dostanete dětské menu pro Vašeho malého rockera zdarma. Platí pro děti do 10ti let od pondělí do čtvrtka.
REZERVACE

Happy Hour!

Přijďte si vychutnat chlazené pivo, lokální vína, vybrané panáky a oblíbené koktejly za výhodné ceny🍸🍹🍻Každé pondělí - čtvrtek od 17:00 do 19:00 a také od 21:00 do 22:00.

MENU ZDE

LEGENDÁRNÍ BALÍČKY!

Objednejte si Rock N ’Roll až k Vám domů🤘 Podívejte se na naše Legendární kombo balíčky, které si můžete objednat na Dáme jídlo, Wolt & Bolt!

ROCKIN´ACCESSORY

S nákupem nad 1200Kč v našem Rock Shopu získáte jeden ze stylových batohů nebo lahev Speaker Water Bottle za poloviční cenu! #ShopHardRock

ZVLÁŠTNÍ SLEVA PRO ČLENY AUTOKLUBŮ!

Členové automobilového klubu mohou využívat 10% slevu v restauraci a v obchodě! Nabídka neplatí pro speciální akce, charitativní předměty a alkohol.

rezervovat hned

SPECIÁLNÍ NABÍDKA!

Členové klubu HARLEY DAVIDSON (HOG) nyní můžou využít 15% slevu na jídlo a nealkoholické nápoje ve vybraných restauracích HARD ROCK CAFE !

SVATBY

Hledáte originální místo pro svou svatební hostinu? Od klasických svateb v bílém až po svatební party v rytmu rock'n’rollu. V HRC Praha Vám splníme i ta nejnáročnější přání!

PRO VÍCE INFORMACÍ

BEZ LEPKU? ŽÁDNÝ PROBLÉM!

Pro nabídku bezlepkového menu a informace o alergiích se prosím obraťte na Vašeho číšníka nebo manažera restaurace.

 

BEZLEPKOVÉ MENU ZDE

SKUPINOVÁ MENU

Jste skupina 15 a více osob?

Ozvěte se nám a my vám nabídneme jedno z našich zvýhodněných skupinových menu! Máme kapacitu pro skupiny do 250 osob!

PRO VÍCE INFORMACÍ

SKVĚLÉ MÍSTO NA PÁRTY A VEČÍRKY

Hledáte místo pro oslavu výročí Vaší firmy nebo vánoční večírek? HRC Praha nabízí prostory pro konání akcí s kapacitou až 800 hostů v unikátní lokalitě Starého města pražského!

PRO VÍCE INFORMACÍ

Nadcházející události

více událostí

Let's Talk

Hard Rock Cafe Black Logo
Prague

Kontakt

PŘÍJEZD A PARKOVÁNÍ

  • Car Icon View Information
FOLLOW US @HARDROCKCAFE
Hard Rock Cafe Footer Logo

Connect

Copyright ©, Hard Rock Cafe International, Inc.

Scroll to Top