HARD ROCK CAFE PRAGUE
Phone Icon
Email Icon Napište nám
Address Icon
RESTAURACE JE OTEVŘENA.

Powered by OpenTable Logo

Language

Welcome to Hard Rock Cafe Prague

UŽIJTE SI LEGENDÁRNÍ ZÁŽITEK
SKVĚLÉ MÍSTO NA PÁRTY A VEČÍRKY

HARD ROCK CAFE PRAGUE

Založeno 3. dubna 2009

Ohromující evropské Cafe

Praha je všeobecně považována za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě, a je jedním z nejnavštěvovanějších měst na kontinentu. Hard Rock Cafe Praha se nachází v srdci staré Prahy méně než 50 metrů od Staroměstského náměstí.

Hard Rock Cafe Praha oficiálně otevřelo svou pobočku v historické budově V. J. Rotta. Tento dům je zdoben novorenesanční fasádou a freskami a je zařazen do seznamu chráněného kulturního dědictví UNESCO. Nachází se mezi nejvíce navštěvovanými a obdivovanými památkami Staroměstského náměstí, jež se datuje až do 11. století. Pražské Hard Rock Cafe se rozkládá na čtyřech patrech, kde naleznete čtyři pulsující bary a Rock Shop, prodejnu s limitovanými edicemi zboží Hard Rock. Hard Rock Cafe Praha je druhým největším Hard Rock Cafe v Evropě rozkládajícím se na více než 1 900 metrech čtverečních. Ústředním bodem restaurace je na míru vyrobený pětimetrový lustr ve tvaru kytary zdobený 9 444 kusy křišťálu.

View our Modern Slavery Statement
 
OTEVÍRACÍ DOBA
 

RESTAURACE A BAR 
Denně 11:30 - 00:00
ROCK SHOP 
Denně 10:00 - 22:00
ROZVOZ A JÍDLO S SEBOU
Denně 11:30 - 21:30

  Rozvoz: Wolt, Foodora, Bolt Food
Chcete-li objednat jídlo s sebou, volejte na tel. + 420 228 880 818

✨ NOVINKA ✨​ZVÝHODNĚNÉ BURGER MENU

Vychutnejte si všechna svá oblíbená jídla z pohodlí svého gauče 🛋

WOLT FOODORA BOLT FOOD

MESSI MAGIE

Ochutnejte nové magické Messi Kids menu, které zahrnuje Messi X Burger, Messi Golden Chicken Sandwich spolu s bezplatným mini zlatým fotbalovým míčem, sběratelským plakátem, pracovním listem a nálepkami ke každému jídlu!

MENU ZDE

NOVINKA: MESSI CHICKEN SANDWICH

Nový kuřecí sendvič v „milánském stylu“, inspirovaný jedním z oblíbených jídel této fotbalové legendy, je nyní dostupný v Hard Rock Cafe Praha. Objednejte si ten svůj a zažijte novou úroveň chuti!

REZERVACE

ROCKOVÁ SLEVA!

Ať už se letos vydáte na jakýkoli koncert, ukažte nám vstupenku v den představení a získejte 15% slevu na jídlo, nealkoholické nápoje a v Rock Shopu!

REZERVACE

Happy Hour!

Přijďte si vychutnat chlazené pivo, lokální vína, vybrané panáky a oblíbené koktejly za výhodné ceny🍸🍹🍻Každé pondělí - čtvrtek od 17:00 do 19:00 a také od 21:00 do 22:00.

MENU ZDE

CHUŤ VÍTĚZSTVÍ!

Přijďte zažít chuť vítězství v HRC Prague s legendárním Messi Burgerem! Čerstvě pečená brioška s plátky choriza, karamelizovanou červenou cibulkou, úžasným středně propečeným masem v kombinaci s osvěžujícím salátem a vyzrálým rajčetem naprosto okouzlí vaše chuťové pohárky. Podáváme s hranolkami!

REZERVACE

LEGENDÁRNÍ BALÍČKY!

Objednejte si Rock N ’Roll až k Vám domů🤘 Podívejte se na naše Legendární kombo balíčky, které si můžete objednat na Dáme jídlo, Wolt & Bolt!

ZVLÁŠTNÍ SLEVA PRO ČLENY AUTOKLUBŮ!

Členové automobilového klubu mohou využívat 10% slevu v restauraci a v obchodě! Nabídka neplatí pro speciální akce, charitativní předměty a alkohol.

rezervovat hned

SPECIÁLNÍ NABÍDKA!

Členové klubu HARLEY DAVIDSON (HOG) nyní můžou využít 15% slevu na jídlo a nealkoholické nápoje ve vybraných restauracích HARD ROCK CAFE !

SVATBY

Hledáte originální místo pro svou svatební hostinu? Od klasických svateb v bílém až po svatební party v rytmu rock'n’rollu. V HRC Praha Vám splníme i ta nejnáročnější přání!

PRO VÍCE INFORMACÍ

BEZ LEPKU? ŽÁDNÝ PROBLÉM!

Pro nabídku bezlepkového menu a informace o alergiích se prosím obraťte na Vašeho číšníka nebo manažera restaurace.

 

BEZLEPKOVÉ MENU ZDE

SKUPINOVÁ MENU

Jste skupina 20 a více osob?

Ozvěte se nám a my vám nabídneme jedno z našich zvýhodněných skupinových menu! Máme kapacitu pro skupiny do 250 osob!

PRO VÍCE INFORMACÍ

SKVĚLÉ MÍSTO NA PÁRTY A VEČÍRKY

Hledáte místo pro oslavu výročí Vaší firmy nebo vánoční večírek? HRC Praha nabízí prostory pro konání akcí s kapacitou až 800 hostů v unikátní lokalitě Starého města pražského!

PRO VÍCE INFORMACÍ

Nadcházející události

více událostí

Let's Talk

Hard Rock Cafe Black Logo
Prague

Kontakt

PŘÍJEZD A PARKOVÁNÍ

  • Car Icon View Information
FOLLOW US @HARDROCKCAFE
Hard Rock Cafe Footer Logo

Connect

Copyright ©, Hard Rock Cafe International, Inc.

Scroll to Top