Phone Icon
Email Icon Napisz do nas
Address Icon
Zarezerwuj stolik

Powered by OpenTable Logo

Język

Welcome to Hard Rock Cafe Gdansk

HARD ROCK CAFE GDAŃSK

Ważny komunikat

Zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, od 28 marca 2022 w restauracjach nie obowiązują obostrzenia związane z COVID-19. 

W dalszym ciągu podejmujemy wszelkie środki ostrożności, w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym gościom i członkom zespołu.

Otwarty 12 lipca 2014

Położony w samym sercu Starego Miasta, Hard Rock Cafe Gdańsk jest idealnym miejscem dla fanów muzyki oraz niezapomnianych wrażeń. Restauracja dysponuje ponad 100 miejscami na 2 poziomach oraz letnim tarasem otwartym od wiosny do późnej jesieni. Podobnie jak inne lokale tej sieci, oferuje tradycyjne amerykańskie jedzenie oraz bogatą kartę koktajli. Hard Rock Cafe to także Rock Shop, w którym dostępne są ubrania, biżuteria i gadżety oraz kolekcjonerskie piny.

Legendarne smaki i inspirujące doznania kulinarne

Bardzo poważnie podchodzimy do serwowania świeżych i przygotowywanych na miejscu klasyków amerykańskiej kuchni. Classic Legendary Burger widnieje w menu wszystkich Hard Rock Cafe na całym świecie i wszędzie smakuje tak samo dobrze. Nieważne, czy jesteś sam, z rodziną czy odwiedzasz nas z większą grupą przyjaciół, za każdym razem przygotujemy dla Ciebie wspaniały posiłek.

GODZINY OTWARCIA

RESTAURACJA ORAZ ROCK SHOP:

ND.- CZW.
10:00 - 23:00

PT. - SOB.
10:00 - 00:00

Kultura i atrakcje w okolicy

Gdańsk to multikulturowe, tętniące życiem miasto, które niezmiennie zachwyca swą architekturą. Zapraszamy na spacer urokliwymi uliczkami, kryjącymi zabytkowe kościoły, muzea i galerie, sklepiki z bursztynem i Twoją ulubioną – Hard Rock Cafe.

View our Modern Slavery Statement

GRUPY TURYSTYCZNE

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla grup powyżej 15 osób. Jeżeli organizujesz przyjazdy grup turystycznych, napisz do nas i zapoznaj się z naszym menu. 

 

napisz do nas

WYJĄTKOWE OKAZJE

Marzysz o tym, żeby zaskoczyć znajomych i spędzić czas w miejscu innym niż wszystkie? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś. Koniecznie zarezerwuj stolik i poczuj atmosferę Hard Rocka. 

 

ZAREZERWUJ STOLIK

SPOTKANIA FIRMOWE

Hard Rock Cafe jest świetnym miejscem, w którym można zorganizować integrację zespołu lub biznesowe spotkanie. Zapraszamy mniejsze grupy do naszej sali VIP, a większym możemy zaoferować otwartą restauracyjną przestrzeń.

 

SPRAWDŹ TERMIN

ROCK SHOP

Nie masz czasu wpaść do Hard Rock Cafe po swoją pamiątkę z Gdańska? Zamów co tylko potrzebujesz do hotelu, hostelu, mieszkania lub gdziekolwiek się zatrzymasz, a my zajmiemy się resztą. Skontaktuj się z nami retail@hardrockcafe.pl, aby uzyskać więcej szczegółów.

 

ZAMÓW

KARTA PODARUNKOWA

Wpadnij do nas po specjalne karty podarunkowe, załaduj je dowolną kwotą i sprezentuj swoim najbliższym niezapomniane przeżycia w prawdziwie rockowym stylu! ZAMÓW REGULAMIN

Wydarzenia

Więcej Wydarzeń

Let's Talk

Hard Rock Cafe Black Logo
Gdansk

KONTAKT

  • Phone Icon
  • Phone IconRezerwacje grupowe (powyżej 5 osób): +48-668-360-485
  • Email IconOgólne informacje

LOKALIZACJA I PARKING

  • Car Icon View Information
FOLLOW US: @HARDROCKCAFE
Hard Rock Cafe Footer Logo

Connect

Copyright ©, Hard Rock Cafe International, Inc.

Scroll to Top