Phone Icon
Email Icon Napisz do nas
Address Icon
Zarezerwuj stolik

Powered by OpenTable Logo

Język

Welcome to Hard Rock Cafe Gdansk

HARD ROCK CAFE GDAŃSK

Ważny komunikat

W związku z nowymi obostrzeniami wprowadzonymi przez Ministra Zdrowia, od 15 grudnia 2021 do 31 stycznia 2022 zmniejszyliśmy maksymalną ilość osób w restauracji do 30% obłożenia, nie wliczając osób zaszczepionych przeciw COVID-19. Aby móc dostosować się do wytycznych, przy wejściu do restauracji pytamy o dobrowolne okazanie dowodu zaszczepienia. Jeśli ktoś certyfikatu nie ma lub nie chce go pokazywać, jest jak najbardziej mile widziany, jeśli limit osób niezaszczepionych w lokalu nie został przekroczony. Dziękujemy za wyrozumiałość. 

W dalszym ciągu podejmujemy wszelkie wymagane środki ostrożności, w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym gościom i członkom zespołu. Wdrożyliśmy ulepszone procesy dezynfekcji i środki dystansowania społecznego, w tym:

  • Zwiększona odległość między stolikami
  • Zachowanie limitu gości restauracji 
  • Obowiązkowa dezynfekcja rąk przy wejściu na teren lokalu oraz obowiązek noszenia maseczek do czasu zajęcia miejsca przy stoliku
  • Dezynfekcja stolików po każdym użyciu

Ponadto, od klientów Rock Shopu wymagane jest noszenie maseczki na twarzy. Nie też ma możliwości przymierzania ubrań.

Otwarty 1 lipca 2014

Położony w samym sercu Starego Miasta, Hard Rock Cafe Gdańsk jest idealnym miejscem dla fanów muzyki oraz niezapomnianych wrażeń. Restauracja dysponuje ponad 100 miejscami na 2 poziomach oraz letnim tarasem otwartym od wiosny do późnej jesieni. Podobnie jak inne lokale tej sieci, oferuje tradycyjne amerykańskie jedzenie oraz bogatą kartę koktajli. Hard Rock Cafe to także Rock Shop, w którym dostępne są ubrania, biżuteria i gadżety oraz kolekcjonerskie piny.

Legendarne smaki i inspirujące doznania kulinarne

Bardzo poważnie podchodzimy do serwowania świeżych i przygotowywanych na miejscu klasyków amerykańskiej kuchni. Classic Legendary Burger widnieje w menu wszystkich Hard Rock Cafe na całym świecie i wszędzie smakuje tak samo dobrze. Nieważne, czy jesteś sam, z rodziną czy odwiedzasz nas z większą grupą przyjaciół, za każdym razem przygotujemy dla Ciebie wspaniały posiłek.

GODZINY OTWARCIA

RESTAURACJA ORAZ BAR:

PON., WT., ŚR., CZW.
12:00 - 23:00

PT., SOB., NIEDZ.
10:00 - 00:00

 

ROCK SHOP:

PON., WT., ŚR., CZW.
11:00 - 23:00

PT., SOB., NIEDZ.
10:00 - 00:00

Kultura i atrakcje w okolicy

Gdańsk to multikulturowe, tętniące życiem miasto, które niezmiennie zachwyca swą architekturą. Zapraszamy na spacer urokliwymi uliczkami, kryjącymi zabytkowe kościoły, muzea i galerie, sklepiki z bursztynem i Twoją ulubioną – Hard Rock Cafe.

View our Modern Slavery Statement

GRUPY TURYSTYCZNE

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla grup powyżej 15 osób. Jeżeli organizujesz przyjazdy grup turystycznych, napisz do nas i zapoznaj się z naszym menu. 

 

napisz do nas Menu grupowe

WYJĄTKOWE OKAZJE

Marzysz o tym, żeby zaskoczyć znajomych i spędzić czas w miejscu innym niż wszystkie? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś. Koniecznie zarezerwuj stolik i poczuj atmosferę Hard Rocka. 

 

ZAREZERWUJ STOLIK

SPOTKANIA FIRMOWE

Hard Rock Cafe jest świetnym miejscem, w którym można zorganizować integrację zespołu lub biznesowe spotkanie. Zapraszamy mniejsze grupy do naszej sali VIP, a większym możemy zaoferować otwartą restauracyjną przestrzeń.

 

SPRAWDŹ TERMIN

ROCK SHOP

Nie masz czasu wpaść do Hard Rock Cafe po swoją pamiątkę z Gdańska? Zamów co tylko potrzebujesz do hotelu, hostelu, mieszkania lub gdziekolwiek się zatrzymasz, a my zajmiemy się resztą. Skontaktuj się z nami retail@hardrockcafe.pl, aby uzyskać więcej szczegółów.

 

ZAMÓW

KARTA PODARUNKOWA

Wpadnij do nas po specjalne karty podarunkowe, załaduj je dowolną kwotą i sprezentuj swoim najbliższym niezapomniane przeżycia w prawdziwie rockowym stylu! ZAMÓW REGULAMIN

Wydarzenia

Więcej Wydarzeń

Let's Talk

Hard Rock Cafe Black Logo
Gdansk

KONTAKT

  • Phone Icon
  • Phone IconRezerwacje grupowe (powyżej 5 osób): +48-668-360-485
  • Email IconOgólne informacje

LOKALIZACJA I PARKING

  • Car Icon View Information
FOLLOW US: @HARDROCKCAFE
Hard Rock Cafe Footer Logo

Connect

Make Me a Rockstar

Copyright ©, Hard Rock Cafe International, Inc.

Scroll to Top